درباره ما

تلفن تماس۱۰ ۸۰ ۶۴۵ ۰۹۱۲

پیمانکاری بی نیاز

در کلیه امور ساختمانی، جوشکاری، نقاشی و تاسیساتی دارای افراد متخصص، متعهد و با تجربه می باشد و شما می توانید بهترین خدمات را با قیمت منصفانه و مناسب همراه با مواد اولیه درجه یک از ما بخواهید.

 

خدمات ما

  • جوشکاری و آهنگری
  • نقاشی ساختمانی و صنعتی
  • لوله کشی و تاسیسات

خدمات ما

  • قیمت منصفانه
  • نیروهای متخصص
  • مواد اولیه درجه یک

عنوان خدمات

 

جوشکاری و آهنگری

ساخت و نصب: انواع درب و پنجره فلزی، درب حیاط، حفاظ، نرده، آلاچیق فلزی، سقف شیبدار، سقف کاذب، سقف عرشه فولادی، کانکس، سوله، سازه، سازه فضاکار، سازه چادری، اسکلت فلزی، سازه پارکینگ، ایستگاه اتوبوس، پل هوایی، نیمکت و میز فلزی و غیره

لوله کشی و تاسیسات ساختمان

لوله کشی ساختمان ( فاضلاب، سرد و گرم)، لوله کشی گاز، لوله کشی آب، رفع نم و تشخیص ترکیدگی، لوله بازکنی، نصب و سرویس کولر آبی، نصب و تعمیرات پکیج و رادیاتور، موتورخانه، لوله باز کنی، تشخیص ترکیدگی لوله، بازسازی خانه، بازسازی حمام و توالت و آشپزخانه، نصب شیرآلات، نصب توالت فرنگی، قیرگونی و عایق کاری، نقاشی و گچبری، سقف و کف کاذب، بنایی و کاشی کاری

نقاشی ساختمانی و صنعتی

نقاشی ساختمانی و صنعتی

 

قیمت منصفانه :

قیمت تمامی خدمات ما کاملا منصفانه بوده و به اندازه عرف می باشد. قیمت بالا مطمئنا نارضایتی برای مشتریان عزیز ایجاد می کند. همچنین قیمت پایین نیز ممکن است باعث کاهش کیفیت کار شود. لذا قیمت خدمات ما کاملا منصفانه و معقول می باشد.

نیروهای متخصص :

قسمت های مختلف کار تماما توسط افراد باتجربه و متخصص انجام می گردد. هیچ بخشی از کار شما توسط کارگر ساده انجام نخواهد شد. به تجربه مشاهده کرده ایم که خسارتی که نیروی کار ساده و مبتدی به ما و مشتریان عزیز وارد می کند از منفعت آن بیشتر است. لذا در تمامی بخش ها از نیروی کار ماهر استفاده می شود.

مواد اولیه درجه یک :

در مواردی که تهیه مواد اولیه به ما واگذار می شود این اطمینان را به شما می دهیم که بهترین مواد اولیه را با کمتر از قیمت بازار برای شما تهیه نماییم. حتی اگر مایل باشید خودتان مواد اولیه را تهیه نمایید می توانید از مشاوره های ما برای خرید مواد اولیه بهره مند شوید.

تلفن تماس۱۰ ۸۰ ۶۴۵ ۰۹۱۲

وب سایت: beniaz.ir

جوشکاری و آهنگری